"Premier" lygos rungtynėse "Aston Villa" palaužė "Tottenham" © Eurofootball.lt
Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar vienerios rungtynės. Jose ambicingasis Londono "Tottenham" klubas namie 1-2 turėjo pripažinti Birmingemo "Aston Villa" pranašumą.

Svečiai į priekį įsiveržė jau pačioje mačo pradžioje, kuomet 5 minutę po Gabrielio Agbonlahoro perdavimo iš kairiojo atakos krašto nestabdydamas kamuolio jį į tinklą pasiuntė saugas Nigelis Reo-Cokeris.

Birmingemo ekipa ir toliau dominavo, bet netrukus Reo-Cokeriui pelnyti antrąjį įvartį sutrukdė virpstas, o 24 minutę Agbonlahoro bandymą galva vargais negalais atrėmė vartininkas Heurelho Gomesas.

"Tottenham" į tai atsakė Tomo Huddlestono smūgiu iš toli, tačiau savo vartus apgynė Bradas Friedelis.

Antrą dvikovos pusę "Tottenham" pradėjo aktyviai, bet 54 minutę "Aston Villa" kiek netikėtai padvigubino savo pranašumą - šūviu iš toli pasižymėjo Ashley Youngas. Verta pažymėti, kad šį smūgį vartininkas Gomesas privalėjo atremti, bet suklydo ir praleido kamuolį pro savo pažastį.

Nepaisant visų "Tottenham" pastangų sušvelninti skirtumą, trečiasis įvartis krito tik 87 minutę - po Jermaine'o Jenaso smūgio kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į puolėją Darreną Bentą ir įskriejo į "Aston Villa" vartus.

Šeimininkai desperatiškai siekė atstatyti pusiausvyrą, bet vietoje to vos nepraleido trečiojo įvarčio, tačiau Marlono Harewoodo nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus - jį desperatiškai paskutinę akimirką nuo vartų linijos atmušė saugas Jenasas.

"Aston Villa" atsilaikė ir iškovojusi antrą pergalę bei septintąjį tašką pakilo į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu "Tottenham" ekipai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas per ketverias varžybas, po kurio Juande Ramoso auklėtiniai su vos vienu tašku lieka paskutinėje 20-oje vietoje.

Londono "%c00052" 1 - 2 Birmingemo "%c00049"
5' [0 - 1] Nigel Reo-Coker
54' [0 - 2] Ashley Young
87' [1 - 2] Darren Bent