"Premier" lygos šeštadienio rungtynių rezultatai © Eurofootball.lt
Šį šeštadienį įvyko šešerios Anglijos "Premier" lygos rungtynės. Iki čempionato
pabaigos lieka vis mažiau turų, todėl dabartiniai mačai klubams įgyja vis didesnę svarbą.

"%c00040" – "%c00045" 0 – 1
62' Danny Murphy iš 11m. baudinio

Be abejonės didžiausią futbolo fanų susidomėjimą kelė rungtynių tarp šių dviejų vienuolikių. Abiems šiems klubams tai buvo svarbios rungtynės. Pergalė "Liverpool" komandai atneštų galimybę pasivyti ir aplenkti 4-oje vietoje esančius "Newcastle" futbolininkus, o Mančesterio klubui sumažinti "Chelsea" atotrūkį iki trijų taškų.

Po pirmojo kėlinio komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 0-0. Nors "Man Utd" kontroliavo kamuolį ilgiau už savo varžovus, "Liverpool" klubas daugiau smūgiavo, bei kėlė daugiau kampinių link namiškių vartų.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį ir netrukus pelnė įvartį. 62-ąją minutę po %p01856 pražangos "Man Utd" baudos aikštelėje buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo etatinis "Liverpool" vienuolikos metrų mušėjas – %p02011. Jis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų dešinijį kampą. Mančesterio ekipos vartininkas buvo bejėgis atremti smūgį.
Praleidę įvartį “Man Utd” užspaudė svečius prie jų vartų, bet dauguma smūgių buvo netaiklūs. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui "Liverpool" šventė sunkiai iškovotą pergalę 1-0. Taip jie pakilo į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami "Newcastle" vienuolikę, kuri sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.

Kitų rungtynių rezultatai:

"%c00051" – "%c00056" 0 – 1
80' Jonathan Stead

"%c00044" – "%c00043" 2 – 0
18' Steve Malbranque iš 11 m. baudinio
68' Sean Davis

"%c00058" – "%c00054" 1 – 1
45' Michael Tarnat (0 - 1)
66' James Scowcroft (1 - 1)

"%c00053" – "%c00049" 1 – 2
41' Joseph Desire Job (1 - 0)
45' Gareth Barry (1 - 1)
89' Peter Crouch (1 - 2)

"%c00047" – "%c00050" 1 – 2
21' Marian Pahars (1 - 0)
79' Kevin Nolan (1 - 1)
80' Kevin Davies (1 - 2)