"Premier" lygos sezono starte - nulinės "Tottenham" ir "Man City" lygiosios © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo intriguojančią kovą žadantis naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas.

Atidarymo mače susigrūmė dvi ambicijų pakovoti dėl pačių aukščiausių vietų neslepiančios komandos - Čempionų lygoje besigrumianti Londono "Tottenham" bei daugiau nei 100 milijonų svaro sterlingų naujiems futbolininkams šią vasarą išleidusi "Man City".

Nepaisant gražaus mūšio, dvikova baigėsi be įvarčių 0-0.

Pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, tačiau jiems nepavyko įveikti įspūdingai rungtyniavusio "Man City" vartininko Joe Harto. Šis ne kartą ir ne du gelbėjo savo ekipą nuo įvarčių, atmušdamas Jermaine'o Defoe, Tomo Huddlestone'o ir kitų smūgius.

Arti tikslo buvo ir Garethas Bale'as, bet po jo bandymo kamuolys atsimušė į virpstą, o pakartotinį Aarono Lennono smūgį atrėmė ant vartų linijos atsidūręs gynėjas.

Po pertraukos Roberto Mancini auklėtinių žaidimas pasitaisė ir jau pirmą minutę jie galėjo išsiveržti į priekį, tačiau vienas prieš vartininką iššokęs Shaunas Wrightas Phillipsas sudelsė ir praleido progą.

Per likusį laiką progų buvo sukurta gerokai mažiau, nors 84 minutę puikų šansą išplėšti pergalę "Tottenham" turėjo Bale'as. Visgi jo smūgis iš arti "atsargine" dešine koja buvo netikslus.

Londono "Tottenham" 0 - 0 "Man City"

Birmingemo "Aston VIlla" 3 - 0 Londono "West Ham"
15' [1 - 0] Stewart Downing
40' [2 - 0] Stylian Petrov
66' [3 - 0] James Milner

"Blackburn" 1 - 0 Liverpulio "Everton"
15' [1 - 0] Nikola Kalinic

"Bolton" 0 - 0 Londono "Fulham"

"Sunderland" 2 - 2 "Birmingham"
24' [1 - 0] Darren Bent
56' [2 - 0] Stephen Carr
77' [2 - 1] Scott Dann
88' [2 - 2] Liam RIdgewell

"Wolverhampton" 2 - 1 "Stoke"
37' [1 - 0] Daniel Jones
38' [2 - 0] Daniel Jones
55' [2 - 1] Amdy Faye

"Wigan" 0 - 4 "Blackpool"
16' [0 - 1] Gary Taylor-Fletcher
37' [0 - 2] Marlon Harewood
42' [0 - 3] Marlon Harewood
76' [0 - 4] Alex Baptiste

Londono "Chelsea" 6 - 0 "West Bromwich"
6' [1 - 0] Florent Malouda
45' [2 - 0] Didier Drogba
55' [3 - 0] Didier Drogba
63' [4 - 0] Frank Lampard
68' [5 - 0] Didier Drogba
90' [6 - 0] Florent Malouda