"Premier" lygos startas pažymėtas triuškinančia "Liverpool" pergale

Penktadienį išaušo didžioji futbolo diena – startavo naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas.

Sezono uždanga buvo atidengta "Anfield" stadione, kuriame susigrūmė praėjusio sezono vicečempionas "Liverpool" prieš "Championship" nugalėtojus "Norwich City". Pirmajame kėlinyje jėgą parodę "raudonieji" sezoną lygoje pradėjo triuškinančia pergale rezultatu 4:1.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominuoti pradėjo nuo pat susitikimo pradžios. Ilgai laukti pirmojo 2019-20 metų sezono įvarčio neprireikė – jį apmaudžiai į savus vartus įsimušė "Norwich" gynėjas Grantas Hanley.

19-ąją minutę Mohamedas Salah po Roberto Firmino perdavimo padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o dar vieną po devynių minučių pridėjo po kampinio pasižymėjęs Virgilas van Dijkas.

"Norwich" košmaras pirmajame kėlinyje nesibaigė – į "Premier" grįžusios "kanarėlės" 42-ąją minutę ketvirtą kartą traukė kamuolį iš savo vartų, kai pasižymėjo Divockas Origi.

Nuostabų "Liverpool" pasirodymą pirmoje mačo pusėje apkartino Alissono trauma. Šis dėl kelio problemų paliko aikštę ir vietą užleido tik šią savaitę klubą papildžiusiam Adrianui.

Antrajame kėlinyje šeimininkai liko aktyvus, tačiau įvarčių "Norwich" daugiau nepraleido. Priešingai nei pirmajame kėlinyje, 64-ąją minutę svečiams pavyko pasiekti paguodos įvartį – tiksliai smūgiavo suomis Teemu Pukki.

"Premier" lygoje šį savaitgalį bus sužaistos dar devynerios rungtynės – šešios įvyks šeštadienį, o likusios trys bus sužaistos sekmadienį.

"Liverpool" 4 - 1 "Norwich"
7' [1 - 0] G. Hanley (į savus vartus)
19' [2 - 0] M. Salah
28' [3 - 0] V. van Dijk
42' [4 - 0] D. Origi
64' [4 - 1] T. Pukki

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Origi, Firmino.

"Norwich": Krul; Aarons, Hanley, Godfrey, Lewis; Trybull, McLean; Buendia, Stiepermann, Cantwell; Pukki