"Premier" lygos starte - "Chelsea" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę prasidėjo naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas. Pirmosiose sezono rungtynėse Londono "Chelsea" namuose tik po atkaklios kovos 2-1 įveikė "Hull City" ekipą.

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Hull City"
28' [0 - 1] Stephen Hunt
37' [1 - 1] Didier Drogba
90' [2 - 1] Didier Drogba

Naujojo trenerio Carlo Ancelotti vadovaujami "Chelsea" futbolininkai jau mačo pradžioje galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Didier Drogba smūgis iš maždaug 6 metrų praskriejo virš vartų.

16 minutę pavojingą ataką jau sukūrė svečiai, tačiau pavojų numalšino Londono ekipos vartų sargas Petras Cechas.

28 minutę pagaliau buvo pelnytas pirmasis įvartis - tiksliu smūgiu pasižymėjo svečių saugas Stephenas Huntas, kuris tik prieš kelias dienas papildė komandos gretas.

Vis dėlto, ilgai šeimininkų atsako laukti neteko ir jau po devyių minučių D.Drogba pelnė įvartį bei išlygino mačo rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžiojė "Chelsea" įjungė aukštesnę pavarą bei bandė iškart pelnyti ir antrąjį įvartį. Tačiau nei Drogbai, nei Anelkai, nei Frankui Lampardui to padaryti nepavyko.

Mačui artėjant prie pabaigos pasižymėti galėjo aikštėje po keitimo pasirodęs Salomonas Kalou, tačiau puolėjo smūgis galva buvo netikslus.

Kuomet atrodė, jog mačas baigsis lygiosiomis, situaciją išgelbėjo D.Drogba - "Chelsea" puolėjas iš aštraus kampo puikiai permetė kamuolį per "Hull City" vartininką bei atnešė savo komandai pirmuosius tris taškus sezone.