„Premier“ lygos turas prasidėjo sensacingai: „Liverpool“ išvykoje krito prieš „Forest“ © Reuters nuotr.

13-asis „Premier“ lygos turas prasidėjo nuo staigmenos.

Anglijos pirmenybių autsaideriai „Nottingham Forest“ namuose 1:0 patiesė lygos vicečempionus „Liverpool“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda per daug neišsiskyrė. Abi komandos turėjo keletą pusprogių pelnyti įvartį, tačiau kėlinys baigėsi 0:0.

55-ąją minutę Taiwo Awoniyi iš antro karto nuginklavo Alissoną. Pirmą kartą afrikiečio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o antrą kartą puolėjui jau pavyko smūgiuoti tiksliai.

Per likusią rungtynių dalį „Forest“ turėjo šansų padvigubinti rezultatą, tačiau „Liverpool“ ekipą gelbėjo Alissonas.

„Liverpool“ taip pat turėjo progų lyginti rezultatą.

Fantastiškai per pridėtą laiką sužaidė „Nottingham Forest“ vartininkas Deanas Hendersonas. Anglas sugebėjo atlaikyti itin pavojingą Virgilo van Dijko smūgį galva.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai po šio pralaimėjimo vėl gali nukristi „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje. Steve'o Cooperio auklėtiniai, tuo tarpu, pakilo nuo lentelės dugno.

Liverpulio komanda šiose rungtynėse vertėsi bei Darwino Nunezo ir Thiago. Taip pat komanda buvo be Konate, Diazo ir Jotos, kurie jau kurį laiką yra iškritę iš rikiuotės.