„Manchester City“ pasiekė pirmą pergalę už futbolo aikštės ribų.
Oficialiame pranešime rašoma, kad „Manchester City“ laimėjo kovą prieš „Premier“ lygą dėl taisyklių, susijusių su komercinėmis sutartimis.
Anglijos „Premier“ lyga neleido įsigalioti dvejom „Manchester City“ sutartimi su dvejais skirtingais rėmėjais.
Aukščiausias Anglijos futbolo divizionas pasinaudojo savo galia, teigiama pranešime.
Būtina paminėti, kad ši byla yra skirtingas dalykas nuo pagrindinės Mančesterio klubo bylos, kur tiriama net 115 pažeidimų.
Club statement
— Manchester City (@ManCity) October 7, 2024
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą