Londono „Fulham“ klubo atakuojantis saugas Emile‘as Smith-Rowe‘as sporto portalui „TeleFootball“ pripažino, kad buvo labai sunku palikti „Arsenal“ ekipą:
„Palikti „kanonierius“ buvo pats sunkiausias sprendimas, kurį man teko priimti. Bet... Aš norėjau ir man reikėjo rungtyniauti.
Visada turėjau mintyje tai, kad ir vėl norėjau būti laimingas. Taip pat norėjau gauti daugiau žaidybinio laiko.
Kartais turi pagalvoti apie tai, kas yra geriausia tau pačiam.“
Emile‘as Smith-Rowe‘as „Fulham“ klube rungtyniauja nuo šios vasaros.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą