Dramatiškame A lygos finiše paaiškėjo, kuri komanda palieka aukščiausiąjį Lietuvos futbolo divizioną.
„TransINVEST“ komanda paskutiniame ture nesulaukė palankių rezultatą kituose stadionuose, o pati 0:0 sužaidė su „Panevėžiu“.
Pergalė būtų garantavusi bent devintą vietą A lygoje.
„Sūduva“ 4:2 įveikė „Kauno Žalgirį“ bei taip pakilo iš lentelės dugno.
„TransINVEST“ komandą A lygoje pakeis Vilniaus „Riteriai“.
Per sezoną A lygos naujokai net tris kartus keitė trenerius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą