„Brighton“ pratęsė „Man City“ pralaimėjimų seriją © AP nuotr.

„Manchester City“ toliau neišlipa iš nesėkmių liūno.

„Miestiečiai“ šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje rezultatu 1:2 nusileido „Brighton“ ekipai.

Svečiai pirmavo nuo 23-osios minutės, kai kamuolį į vartus pasiuntė Erlingas Haalandas.

Po praleisto įvarčio „Brighton“ nepasimetė ir ėmė kurtis pavojingas progas prie svečių vartų, vis tik išlyginamojo įvarčio teko laukti iki 78-osios minutės, kai sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Joao Pedro išlygino rezultatą.

Dar po penkių minučių Mattas O'Riley išvedė „Brighton“ į priekį.

Per likusį laiką „City“ išsigelbėti nebesugebėjo ir patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...