„Manchester City“ toliau neišlipa iš nesėkmių liūno.
„Miestiečiai“ šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje rezultatu 1:2 nusileido „Brighton“ ekipai.
Svečiai pirmavo nuo 23-osios minutės, kai kamuolį į vartus pasiuntė Erlingas Haalandas.
Po praleisto įvarčio „Brighton“ nepasimetė ir ėmė kurtis pavojingas progas prie svečių vartų, vis tik išlyginamojo įvarčio teko laukti iki 78-osios minutės, kai sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Joao Pedro išlygino rezultatą.
Dar po penkių minučių Mattas O'Riley išvedė „Brighton“ į priekį.
Per likusį laiką „City“ išsigelbėti nebesugebėjo ir patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą