„Manchester City“ tikslas tapo kūnu – Pepas Guardiola lieka Anglijos čempionų gretose.
Legendinis treneris pratęsė sutartį su „Manchester City“ iki 2025-26 sezono pabaigos, su galimybe pratęsti bendradarbiavimą dar vienerius metus.
Per savo 9 metus Mančesteryje P. Guardiola iškovojo šešis „Premier“ lygos titulus, Čempionų lygą bei begalę kitų trofėjų.
Tiesa, po šio sezono „Manchester City“ palieka ištikimas P. Guardiolos bendražygis, sporto direktorius Txiki.
„Miestiečiai“ vis dar laukia „Premier“ lygos sprendimo dėl 115-os finansinių nusižengimų.
— Manchester City (@ManCity) November 21, 2024
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą