„Atalanta“ išplėšė pergalę Komo mieste © zumapress nuotr.

„Atalanta“ pasiekė pergalę gražiajame Komo mieste.

Išvykoje Gian Piero Gasperini treniruojama komanda 2:1 dramatiškai palaužė „Como“ futbolininkus.

Buvęs „Real“ žaidėjas Nico Pazas 30-ąją minutę išvedė „Como“ į priekį.

56-ąją minutę Mateo Retegui rezultatą išlygino, po 14-os minučių pelnė dar vieną įvartį bei išplėšė svečiams pergalę.

„Atalanta“ toliau lieka lenktynėse dėl „Scudetto“.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...