„Atletico“ susitvarkė su „Mallorca“ klubu © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Atletico“ klubas namuose, rezultatu 1:0, įveikė „Mallorca“.

26-ąją minutę „matrasus“ į priekį išvedė Samuelis Lino.

90+2 minutę šeimininkams pergalę įtvirtino Antoine‘as Griezmannas.

„Atletico“ nutraukė dviejų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją Ispanijos čempionate.

Po pergalės Madrido „Atletico“ klubas su 48 taškais lieka antroje lentelės vietoje.

Kiti rezultatai:

„Getafe“ 0:0 „Sevilla“;

„Villarreal“ 5:1 „Real Valladolid“.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...