„Atletico“ Madrido derbyje nusileido „Getafe“ klubui © zumapress.com nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Atletico“ klubas derbyje, rezultatu 1:2, svečiuose nusileido „Getafe“.

Praėjusias tarpusavio rungtynes „matrasai“ laimėjo rezultatu 1:0 po Alexanderio Sorlotho įvarčio.

75-ąją minutę „Atleti“ komandai baudinį realizavo būtent A. Sorlothas.

88-ąją minutę raudoną kortelę priešais save išvydo „matrasų“ ekipos krašto saugas Angelis Correa.

Vos po minutės šeimininkams rezultatą išlygino Mauro Arambari.

90+2 minutę pergalę „Getafe“ komandai išplėšė dubliu pasižymėjęs M. Arambari.

Po pralaimėjimo Madrido „Atletico“ klubas su 56 taškais yra antroje vietoje, o „Getafe“ komanda su 33 bent laikinai dalinasi 11-13 pozicijomis.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...