Po skaudaus Stambulo derbio pralaimėjimo į konfliktą įsivėlęs J. Mourinho „pavogė“ varžovų trenerio nosį © Reuters nuotr.

Stambulo derbis, kuris buvo sužaistas Turkijos taurės ketvirtfinalyje, buvo tikrai karštas.

„Galatasaray“ dramatiškai pranoko „Fenerbahce“ – 2:1.

Rungtynių metu buvo parodytos net trys raudonos kortelės. Visos jos – atsarginiams už nesportinį elgesį.

Po apmaudžiai pralaimėto derbio „Fenerbahce“ treneris Jose Mourinho įsivėlė į konfliktą su „Galatasaray“ strategu Okanu Buruku.

Portugalas čiupo turkui už nosies, o šis nedelsiant krito ant vejos, atkreipdamas apsaugos bei aplinkinių dėmesį.

Rungtynių pabaigoje „Galatasaray“ išgelbėjo herojiškas Davinsono Sanchezo žaidimas.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...