Gavi prisijungė prie kaltinimų: teisėjai nenorėjo, kad žaistume finale © AFP nuotr.

Po apmaudaus pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos jaunasis „Barcelona“ talentas Gavi nusprendė išlieti savo apmaudą socialiniame tinkle.

Katalonai išvykoje 3:4 pralaimėjo Milano „Inter“ ir prarado šansą laimėti visus sezono turnyrus.

„Jie (teisėjai) nenorėjo, kad patektume į finalą, nes baiminosi žvelgdami į mūsų pasiekimus šiame sezone.

Nesvarbu, kiek metu mes nelaimime Čempionų lygos – žinau, kad tai padaryti yra labai sunku ir norėčiau triumfuoti kiekvieną sezoną.

Žinau, kad tai nutiks ateityje“, – rašė Gavi.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...