Konferencijų lygoje – net 15 įvarčių serija © IMAGO/Focus Images nuotr.

Ketvirtadienį Konferencijų lygoje įvyko daugybę mačų.

Vienas iš mačų buvo atsakomosios „Koper“ ir „Viking“ rungtynės. Nors mačas neturėjo didelės reikšmės dėl pirmojo mačo rezultato, kuris buvo net 7:0 norvegų naudai, antrame mače vis tiek komandos siautėjo.

Atsakomąjį mačą „Viking“ laimėjo 5:3 prieš slovėnus. Tai gavosi net 15 įvarčių serija.

Konferencijų lygoje iš Lietuvos futbolininkų ekipų į kitą etapą žengė „Astana“ (K. Kažukolovas), „Sabah“ (V. Dambrauskas) bei, žinoma, „Kauno Žalgiris“. Tuo tarpu „Cluj Napoca“ (E. Gertmono), „Pyunik“ (M. Vareikos) bei „Maribor“ (P. Širvio) kelionės baigėsi.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...