„Espanyol“ pribloškė „Atletico“ ekipą © afp nuotr.

„Espanyol“ ekipa puikia pergale pradėjo pasirodymą naujajame „La Liga“ sezone.

Namuose žaidę Barselonos futbolininkai po atkaklios kovos 2:1 palaužė Madrido „Atletico“ klubą.

Svečiai, po 37-ąją min. pelnyto J. Alvarezo įvarčio, ilgai pirmavo, bet susitikimo pabaigoje šeimininkai surengė galingą atsaką.

73-ąją min. M. Rubio rezultatą išlygino, o 84-ąją min. P. Milla įmušė pergalingą įvartį.

Kiti rezultatai:

„Celta“ – „Getafe“ 0:2

„Athletic“ – „Seviila“ 3:2

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...