"Marseille" nepasinaudojo proga © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės Prancūzijos čempionato 29-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko "%c00067" ir "%c00071" klubai.

Pergalės atveju "Marseille" komanda turėjo galimybę pakilti į 5-ąją turnyro lentelės vietą, laipteliu žemiau nustumdama "%c00025" ekipą, kuri kiek netikėtai 0-1 pralaimėjo autsaideriui "%c00099".

Tačiau "Olympique" futbolininkai nesugebėjo pasinaudoti šia varžovų dovanėle ir praleimėjo "Rennes" ekipai po labai atkaklios kovos 4-3.

Tai be jokios abejonės buvo atkakliausios turo rungtynės. Visas rungtynes aikštėje dominavo tai viena tai kita komanda. Rezultatas buvo lyginamas net tris kartus.

Pirmieji į priekį, po taiklaus Laurento Battles (Laurent Battles) smūgio, 30-ąją rungtynių minutę išsiveržė "Marseille" futbolininkai. Tačiau jie džiaugėsi neilgai. Jau po 5 minučių "Marseille" atakų lyderis Didier Drogba (%p00899) pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Dar po 3 minučių jau pirmavo "Rennes". Tai padaryti padėjo Alexanderis Frejus (%p00784), 38-ąją minutę nuginklavęs "Olympique" vartininką.

Rezultatas vėl tapo lygus paskitiniąją pirmojo kėlinio minutę, kai Didier Drogba pelnė savo antrąjį įvarti, tik šį kartą, į teisingus vartus.

Po pertraukos, 60-ąją minutę, tas pats Alexanderis Frejus dar kartą nuginklavo Fabieną Barthezą (%p00681). "Marseille" ilgai nesnaudė ir jau 72-ąją minutę trečią kartą atstatė lygiasias. Tai padarė "Olympique" puolėjas iš Egipto Mido (%p00897).

Tačiau tai tikriausiai buvo Alexanderio Frejaus vakaras. 74-ąją rungtynių minutę jis įmušė dar vieną įvartį, atliko taip vadinamą hat-tricką ir iškovojo savo komandai pergalę rezultatu 4-3.

Po šios pergalės "Rennes" su 36 taškais pakilo į 12-ąją turnyro lentelės vietą, o "Marseille" su 46 taškais pasiliko 6-oje.

Rungtynių statistika:

"Rennes" 4-3 "Marseille".
Įvarčiai: Drogba 35'(o.g), Frei 38', 60' ir 74'/Battles 30', Drogba 45', Mido 72'.