PSG klubo vyriausiasis treneris Luisas Enrique, po pergalės rezultatu 2:0 prieš „Auxerre“, pakomentavo trečiadienį laukiančią Čempionų lygos dvikovą su „Barcelona“ ekipa:
„Labai gaila, kad PSG rungtynėse su „Barca“, abi komandos versis be daugybės svarbių žaidėjų.
Man yra labai gaila, taip pat Hansi Flickui ir abiejų komandų fanams.“
„Tai yra viena iš geriausių Pasaulio komandų, kuri žaidžia labai atakuojantį futbolą, kaip mes. Taip pat „Barca“ intensyviai ginasi.
Bus malonu susitikti su ekipa, kuri turi tokį patį identitetą, kaip mes. Toks pat mentalitetas ir vienoda mąstysena.“
Luisas Enrique „Barcelona“ klube dirbo 2014-17 metais ir 2015-ais iškovojo Čempionų lygą.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą