10 turas: Nutrūko "Karlsruher" pergalių serija © Eurofootball.lt
Sekmadienį Hanoveryje įvyko Žemutinės Saksonijos derbis – jame užfiksuotos lygiosios, kitame mače labai sėkmingai startavę šio sezono Bundesligos naujokai „Karlsruher“ namuose nepajėgė nugalėti prieš du turus gėdingai Brėmene sutriuškintos „Arminia“ ekipos.

Lygiosiomis 2-2 pasibaigusioje „Hannover“ ir „Wolfsburg“ dvikovoje visi įvarčiai krito per intriguojančią atkarpą pirmajame kėlinyje: 20-ąją minutę po tikslios kombinacijos su komandos draugu brazilu Grafite į priekį „Wolfsburg“ išvedė Marcelinho. Netrukus lygybę atstatė S. Pinto, į vartus pasiuntęs po jo paties smūgio nuo virpsto atšokusį kamuolį.

Stadiono pranešėjui dar nebaigus skanduoti S. Pinto pavardės, „Hannover“ vėl atsidūrė atsiliekančiųjų pozicijoje, tačiau ilgai džiaugtis „Wolfsburg“ klubui neleido neužtikrintai vartuose sužaidęs komandos vartininkas bei netiksliai galva kamuolį atmušęs gynėjas – jų klaidomis pasinaudojęs šeimininkų žaidėjas M. Tarnatas 35-ąją minutę rezultatą išlygino.

Daug mažiau įvykių buvo „Karlsruher“ bei „Arminia“ mače, kur ties gynybą susitelkę svečiai iš Bylefeldo sėkmingai atliko savo užduotį bei iškovojo tašką, taip nutraukdami trijų „Karlsruher“ pergalių seriją.

Statistika

"%c00342" 0 - 0 "%c00210"

"%c00088" 2 - 2 "%c00011"
21' [0 - 1] Marcelinho
28' [1 - 1] Sergio Pinto
29' [1 - 2] Ashkan Dejagah
35' [2 - 2] Michael Tarnat