Pirmasis CSKA kluptelėjimas Rusijos čempionate © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį Rusijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos ketverios 4-ojo turo varžybos. Netikėtą siurprizą pateikė naujokas „Terek“, parklupdęs Maskvos CSKA, kitas sostinės klubas „Lokomotiv“ sugebėjo atsitiesti ir įveikti „Saturn“, o du mačai nugalėtojo neišaiškino.

Vienintelėse penktadienio rungtynėse susitiko vis dar pergalės skonio negalintis pajusti sostinės „Moksva“ klubas ir Pamaskvės „Khimki“. Pirmajame kėlinyje dominavo aikštės šeimininkai, todėl 34-ąją minutę pelnytas argentiniečio Hectoro Bracamonte įvartis buvo logiškas.

Netrukus po trijų minučių „Moskva“ padidino savo pranašumą, kai pasižymėjo dar vienas argentinietis Maxi Lopezas. Vis dėlto į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 2-1. Jau per trečiąją teisėjo pridėtą minutę saugas Eldaras Nezamutdinovas gražiai pramušė galva.

Antrasis kėlinys atrodė kiek liūdniau, bet viena iš svečių atakų pasibaigė išlyginamuoju įvarčiu. 80-ąją minutę puolėjas Aleksandras Antipenko pasižymėjo po Dragano Blatniako perdavimo. Pačioje rungtynių pabaigoje už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „Moksva“ gynėjas Dmitrijus Godunokas.

Ir toliau „Moksva“ neranda kelių pergalės link, kadangi po keturių varžybų jų aktyve tėra vos du taškai, o tiek pat turi ir „Kimki“, ir abu klubai tėra turnyrinės lentelės dugne.

Kitame mače Ramenskojės „Saturn“ susikovė su Maskvos „Lokomotiv“. Sužaidus 9 minutes šeimininkai išsiveržė į priekį, kai po Aleksejaus Ivanovo perdavimo iš krašto efektingu smūgiu sukirtęs kojas kamuolį į vartus pasiuntė Marko Topičius.

Tačiau per teisėjo pridėtinį laiką rezultatas tapo lygus. Andrejus Kariaka atidavė perdavimą Dinarui Bilyaletdinovui, šis pats ėmėsi iniciatyvos ir įsiveržės į baudos aikštelę buvo pargriautas. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats nukentėjusysis.

Vis tik pergalę šventė svečiai iš Maskvos. Likus žaisti šešias minutes puolėjas Dmitrijus Syčiovas atliko baudos smūgį, ir kamuolys kliudęs „sienelę“ pakeitė jo skriejimo kryptį ir suklaidinęs Antoniną Kinsį atsidūrė vartuose.