"Roma" pateko į Italijos taurės turnyro finalą © Eurofootball.lt
Atsakomajame Italijos taurės ("Coppa Italia") pusfinalio mače "Roma" išvykoje sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "Catania" ir pateko į finalą, nes pirmoji dvikova Romoje baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1 - 0.

Pirmąjį įvartį rungtynėse pelnė "Roma" futbolininkai - 26-ąją minutę po kvailos pražangos baudos aikštelėje prieš Mirko Vuciničių buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Alberto Aquilani.

Po praleisto įvarčio "Catania" futbolininkams norint pateikti į kitą etapą reikėjo įmušti net tris įvarčius, tačiau pavyko tik vieną. 29-ąją minutę po baudos smūgio kamuolį į vartų tinklą galva pasiuntė Cristianas Silvestris.

"Roma" pateko į Italijos taurės turnyro finalą ketvirtus metus iš eilės ir trečią kartą jame žais prieš Milano "Inter".

Rungtynių statistika:

"Catania" 1 - 1 "Roma"*
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 1-2)
27' [0 - 1] Alberto Aquilani (iš 11 m. baudinio)
29' [1 - 1] Cristian Silvestri