„Man City“ ekipa turėjo gerokai paplušėti, kad „išlaisvintų“ trokštamą trenerį.
Žurnalistas Gianluca Di Marzio praneša, kad „miestiečiai“ sumokėjo 20 mln. eurų sumą Londono „Chelsea“ ekipai, kad būtų baigti tvarkyti Enzo Marescos kontrakto formalumai.
Nors 46-erių italas „mėlynųjų“ komandai nevadovavo nuo šių metų pradžios, tačiau jis dar turėjo galiojančią sutartį.
Prognozuojama, kad artimiausiu metu „Man City“ praneš apie sudarytą trejų metų trukmės sutartį su garsiu specialistu.
„Premier“ lygos klubas naujo stratego pradėjo ieškoti, kai iš ekipos išvyko pergalių kalvis Josepas Guardiola.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Svarbu kad paskui atleidimo kompensacija nebutu didesne. Nors City palyginus su Chelsea tai vadovu kantrybe gelezine
Svarbu kad paskui atleidimo kompensacija nebutu didesne. Nors City palyginus su Chelsea tai vadovu kantrybe gelezine
Svarbu kad paskui atleidimo kompensacija nebutu didesne. Nors City palyginus su Chelsea tai vadovu kantrybe gelezine
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą