Pramuštu 11 metrų baudiniu mačą pradėjęs L. Messi atsitiesė: po „dublio“ Argentina patiesė Austriją © ZUMAPRESS.com nuotr.

Lionelis Messi sužaidė dar vienas puikias rungtynes paskutiniame savo pasaulio čempionate.

Argentina 2:0 įveikė Austriją bei priartėjo prie pirmos vietos grupėje.

Rungtynių pradžioje buvo skirtas 11 metrų baudinys į Austrijos vartus, tačiau prie žymos stojęs Lionelis Messi nepataikė į vartus.

Visgi Argentinos dievaitis 38-ąją minutę tiksliu smūgiu išvedė pasaulio čempionus į priekį.

Antroje pusėje žaidimas buvo apylygis, tačiau austrams labai sunkiai sekėsi kurti progas. Per pridėtą laiką atkakliai žaidęs L. Messi užbaigė savo „dublį“.

Jeigu Jordanija neįveiks Alžyro, Argentina užsitikrins pirmą vietą J grupėje.

Standings provided by Sofascore
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Viktor14 (IP: b44a94372)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Gal sunkiai atsidenginėt sekasi

    • 23
  • Akaske (IP: e95e58e0d)

    Galit ji mėgti galit nekesti,bet mes turime didžiuotis kad gyvename šiame Messi amžiuje,viska įrodes,viska pasiekes ir toliau į pasa nežiuri.Aukščiausias lygis-Dievas-GOAT.

    • 20
  • LFC95 (IP: 55085d1fd)

    Vos ne antros is eiles rungtynese galejo baigtis hat triku.. The GOAT 🐐

    • 12
  • Llaurynas (IP: f07f41f09)

    Visada buvau labiau CR fanas, bet siandien as turiu pasakyti, nors ir nenoriu. Messi yra GOAT

    • 12
  • Kei.. (IP: f31a83dc8)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    .o kai antrą įmušė ,nebuvo nei vieno gynėjo,zabale?Na ronaldukas ryt su uzbekais,gal ikrapstys kokį netyčia?🙂

    • 11
  • doci (IP: fd2383c07)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Aha aš irgi pastebėjau, kai mušė 11 m baudinį :)

    • 1
  • LFC95 (IP: 316444cfd)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Nebevartot pigaus brudo ir nebesivaidens 🥱

    • 1
  • LFC95 (IP: 316444cfd)
    ...... (IP: 8e80f813a)

    Dziaugtis, kad matome gyvai taip - sekme. Bet kuo cia didziuotis? Koks cia pasiekimas?

    Rekordas 12-tai saliai imuso goalo per world cup. Rekordas 17 goal. Ka tau dar reikia pasiekti??? Jums tik smegenu reikia ir tiek, kad suvoktum kazka

    • 1
  • ...... (IP: 8e80f813a)
    Akaske (IP: e95e58e0d)

    Galit ji mėgti galit nekesti,bet mes turime didžiuotis kad gyvename šiame Messi amžiuje,viska įrodes,viska pasiekes ir toliau į pasa nežiuri.Aukščiausias lygis-Dievas-GOAT.

    Dziaugtis, kad matome gyvai taip - sekme. Bet kuo cia didziuotis? Koks cia pasiekimas?

    • -2
  • BarcaFanas5577 (IP: e479d1799)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Prie ko čia tas stovėjo, nestovėjo? Visą gyvenima Messi įrodinėję, kad yra iš aukštesnės lygos ir stovėjo, nestovėjo. Jei jis darys kažką didelė tikimybė, nei tie gynėjai ką padarys peieš jį, net kad ir 5 bus (įrodes Barcoje yra kaip prieš tokius praėjo ir griūdamas įvartį įkalė), nei dar kažkas sumaišys. Būna dienų, kaip ir geriausiems būna sunku. Juk jis žmogus, ne robotas. Bet net ir dabar įrodė, va ką tik šiandien, kad dzin tie 39, kaip esi mylintis futbolą, žaidi iš aistros ir esi apdovanotas talentu jį žaisto. Niekada nepadės tau tokiu būti tik sunkus darbas, turi turėti ir talentą ir aistrą, o ne tik norą turėti gerą statistiką. Va tuo ir skiriasi Ronaldo nuo Messi. Messi ir yra futbolas, kaip tuo tarpu Ronaldo tik bando juo būti.

    • 2
  • LFC95 (IP: 55085d1fd)

    Vos ne antros is eiles rungtynese galejo baigtis hat triku.. The GOAT 🐐

    • 12
  • Llaurynas (IP: f07f41f09)

    Visada buvau labiau CR fanas, bet siandien as turiu pasakyti, nors ir nenoriu. Messi yra GOAT

    • 12
  • Kei... (IP: f31a83dc8)

    Su alzyru 3,su austrais 2 o dar Jordanija laukia.Kiek čia bus?Nr1 !!!

    • 3
  • Valdasas01 (IP: a602fa7bd)

    Neblogas visai šitas 39 metu jaunuolis iš MLS.

    • 6
  • Akaske (IP: e95e58e0d)

    Galit ji mėgti galit nekesti,bet mes turime didžiuotis kad gyvename šiame Messi amžiuje,viska įrodes,viska pasiekes ir toliau į pasa nežiuri.Aukščiausias lygis-Dievas-GOAT.

    • 20