Buvęs Madrido „Real“ treneris Alvaro Arbeloa ruošiasi išmėginti savo jėgas „Premier“ lygos pirmenybėse.
„The Athletic“ praneša, kad netrukus ispanas turėtų tapti Londono „Fulham“ strategu.
43-ejų specialistas įsipareigos dirbti Anglijos sostinės komandoje bent trejus metus.
Praėjusiame sezone keturiems mėnesiams karališkojo klubu vairininku tapęs A. Arbeloa kalnų nenuvertė.
Jis pasiekė Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą, o „La Liga“ čempionate komandai padovanojo sidabro medalius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Va taip ir turetu pradeti karjera, o ne nuo Real
Va taip ir turetu pradeti karjera, o ne nuo Real
Va taip ir turetu pradeti karjera, o ne nuo Real
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą