Apie sparčiai kylančio Nacionalinio stadiono darbus socialiniame tinkle parašė Vilniaus meras Valdas Benkunskas.
„Svarbus momentas – Nacionalinio stadiono statybos jau pažengė toliau nei per visą ilgą projekto istoriją!
Jau įrengta apie 80 proc. stadiono gelžbetoninių konstrukcijų – palyginimui, sovietmečiu pradėto stadiono konstrukcijos iki jų nugriovimo 2022 m. buvo pasiekusios maždaug 25–35 proc. konstruktyvo lygį.
Po beveik keturis dešimtmečius trunkančios Nacionalinio stadiono istorijos tai pirmas kartas, kai projektas turi aiškų užbaigimo planą ir yra pasiekęs tokį etapą, kuriame jau galima matyti beveik visą būsimo statinio struktūrą.
Šiuo metu vyksta ir kiti darbai: tiesiami vandentiekio, nuotekų bei kiti inžineriniai tinklai, vystoma treniruotėms skirta infrastruktūra, formuojamos VIP ir komercinės zonos, ruošiamasi UEFA IV kategorijos reikalavimus atitinkančių technologinių sprendimų diegimui. Ši teritorija keisis neatpažįstamai – vilniečiai to seniai nusipelnė“, – rašė V. Benkunskas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento
Kiekvienas miestas privalo tureti stadiona bent jau 5-7K
Nustokim vadinti 18k stadioną nacionaliniu. Jis galėtų vadintis Akropolio, Žalgirio, Vilniaus, nes nacionalinis bent kokiuss 25k turėtų ir tai sunkiai patemptų tokį pavadinimą
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
Nustokim vadinti 18k stadioną nacionaliniu. Jis galėtų vadintis Akropolio, Žalgirio, Vilniaus, nes nacionalinis bent kokiuss 25k turėtų ir tai sunkiai patemptų tokį pavadinimą
galimybė uefa super cup susiorganizuoti
Kiekvienas miestas privalo tureti stadiona bent jau 5-7K
Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
Pagarba Benkunskui už ryžtą, lyderystę ir iniciatyvą!
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą