Pasaulio futbolo čempionate – dar vienas netikėtas rezultatas.
Šįsyk kluptelėjo du pirmus E grupės mačus laimėjusi Vokietijos rinktinė.
Juliano Nagelsmanno auklėtiniai 1:2 nusileido Ekvadoro komandai, kuri taip iškovojo bilietą į atkrintamąsias varžybas.
Europiečiai, kurie jau anksčiau buvo užsitikrinę pirmą vietą E grupėje, puikiai pradėjo susitikimą – 2-ąją min. L. Sane pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.
Ekvadoriečiai nesutriko ir 9-ąją min. N. Angulo rezultatą išlygino (1:1).
Galiausiai 77-ąją min. rungtynių didvyriu tapo G. Plata – 1:2.
Standings provided by Sofascore
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
gerai ,kas ekvadoras pateko i atkrintamasias,jiems juodai nesiseke pries kurosao ,ten daug progu ,virpstu buvo o baigesi 0-0 ,tikrai tada buvo verti pergales .O snd vokieciams nieko nereiske rungtynes ,o ekvadoras uzsivede ,kovojo tik del 3 tasku .Ir dar vokieciai imuse tikrai po teiseju klaidos
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
Vokiškasis Ronaldo vartuose dar pridarys bėdų. Čia ne Bayern, jo pastovias kliurkas žvėrišku puolimu užmaskuoti bus sunku. Prieš Ekvadorą nieko neturiu - gera, įdomi komanda. Bet Kvitkausko (įdomu kiek pastatė?) ir jo klapčiuko Krasnicko neslepiamas simpatizavimas ir inkštimas nuo pat rungtynių pradžios verčia turėti komandą, kurios iškritimo norėčiau kuo greitesnio. Galima bus žiūrėti visas likusias rungtynes SU GARSU.
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
VAR dar nebuvo monitoriu isijunge, arba perkaito sauleje
Vokietija lyg senas dyzelinis Mersedesas tarp elektromobilių. Noeris kalba tik grojant Vokietijos himnui, šokėjas Sane turbūt miega su Nagelsmanu. Virtzui nesukūriamos erdvės. Ką jie gali daugiausia pasiekti,tai ketvirtfinalis su didelės sėkmės pagalba. Dėl Pavlovičiaus pražangos ir ***ų komentatorių su jų teisėjavimo ekspertų išvadomis. Tame epizode daugiau buvo vaidybos ir teisėja bei VAR tą akcentavo . Tęsiant vokiečių atakai ,"nukentėjęs" gulėdamas stebėjo kuo viskas baigsis. Ir dar . Tie mūsų komentatoriai pripratę prie Europos teisėjavimo kur kiekvienas pirstelėjimas baudžiamas kortelėmis arba peržiūrimas VAR,kur futbolas tampa brangių Cirque de Soleil. Čia pasaulio futbolo čempionatas kuriame žaidžia ir teisėjauja žmonės iš viso pasaulio ir kur dar likęs skausmas be vaidybos
Vokietija lyg senas dyzelinis Mersedesas tarp elektromobilių. Noeris kalba tik grojant Vokietijos himnui, šokėjas Sane turbūt miega su Nagelsmanu. Virtzui nesukūriamos erdvės. Ką jie gali daugiausia pasiekti,tai ketvirtfinalis su didelės sėkmės pagalba. Dėl Pavlovičiaus pražangos ir ***ų komentatorių su jų teisėjavimo ekspertų išvadomis. Tame epizode daugiau buvo vaidybos ir teisėja bei VAR tą akcentavo . Tęsiant vokiečių atakai ,"nukentėjęs" gulėdamas stebėjo kuo viskas baigsis. Ir dar . Tie mūsų komentatoriai pripratę prie Europos teisėjavimo kur kiekvienas pirstelėjimas baudžiamas kortelėmis arba peržiūrimas VAR,kur futbolas tampa brangių Cirque de Soleil. Čia pasaulio futbolo čempionatas kuriame žaidžia ir teisėjauja žmonės iš viso pasaulio ir kur dar likęs skausmas be vaidybos
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
VAR dar nebuvo monitoriu isijunge, arba perkaito sauleje
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
Vokiškasis Ronaldo vartuose dar pridarys bėdų. Čia ne Bayern, jo pastovias kliurkas žvėrišku puolimu užmaskuoti bus sunku. Prieš Ekvadorą nieko neturiu - gera, įdomi komanda. Bet Kvitkausko (įdomu kiek pastatė?) ir jo klapčiuko Krasnicko neslepiamas simpatizavimas ir inkštimas nuo pat rungtynių pradžios verčia turėti komandą, kurios iškritimo norėčiau kuo greitesnio. Galima bus žiūrėti visas likusias rungtynes SU GARSU.
gerai ,kas ekvadoras pateko i atkrintamasias,jiems juodai nesiseke pries kurosao ,ten daug progu ,virpstu buvo o baigesi 0-0 ,tikrai tada buvo verti pergales .O snd vokieciams nieko nereiske rungtynes ,o ekvadoras uzsivede ,kovojo tik del 3 tasku .Ir dar vokieciai imuse tikrai po teiseju klaidos
gerai ,kas ekvadoras pateko i atkrintamasias,jiems juodai nesiseke pries kurosao ,ten daug progu ,virpstu buvo o baigesi 0-0 ,tikrai tada buvo verti pergales .O snd vokieciams nieko nereiske rungtynes ,o ekvadoras uzsivede ,kovojo tik del 3 tasku .Ir dar vokieciai imuse tikrai po teiseju klaidos
Vokiškasis Ronaldo vartuose dar pridarys bėdų. Čia ne Bayern, jo pastovias kliurkas žvėrišku puolimu užmaskuoti bus sunku. Prieš Ekvadorą nieko neturiu - gera, įdomi komanda. Bet Kvitkausko (įdomu kiek pastatė?) ir jo klapčiuko Krasnicko neslepiamas simpatizavimas ir inkštimas nuo pat rungtynių pradžios verčia turėti komandą, kurios iškritimo norėčiau kuo greitesnio. Galima bus žiūrėti visas likusias rungtynes SU GARSU.
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti
VAR dar nebuvo monitoriu isijunge, arba perkaito sauleje
Vokietija lyg senas dyzelinis Mersedesas tarp elektromobilių. Noeris kalba tik grojant Vokietijos himnui, šokėjas Sane turbūt miega su Nagelsmanu. Virtzui nesukūriamos erdvės. Ką jie gali daugiausia pasiekti,tai ketvirtfinalis su didelės sėkmės pagalba. Dėl Pavlovičiaus pražangos ir ***ų komentatorių su jų teisėjavimo ekspertų išvadomis. Tame epizode daugiau buvo vaidybos ir teisėja bei VAR tą akcentavo . Tęsiant vokiečių atakai ,"nukentėjęs" gulėdamas stebėjo kuo viskas baigsis. Ir dar . Tie mūsų komentatoriai pripratę prie Europos teisėjavimo kur kiekvienas pirstelėjimas baudžiamas kortelėmis arba peržiūrimas VAR,kur futbolas tampa brangių Cirque de Soleil. Čia pasaulio futbolo čempionatas kuriame žaidžia ir teisėjauja žmonės iš viso pasaulio ir kur dar likęs skausmas be vaidybos
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą