Urugvajaus rinktinė paskutinėse grupės rungtynėse 0:1 nusileido Ispanijai bei dramatiškai paliko pasaulio čempionatą.
Rinktinės treneris Marcelo Bielsa po pralaimėjimo kaip reikiant plakė save.
M. Bielsa sakė: „Ką aš palieku Urugvajaus futbolui, tai yra niekas. Užimta ketvirta vieta atrankoje neturi absoliučiai jokios vertės, trečia vieta „Copa America“ turnyre taip pat yra bevertė, o šito pasirodymo aš apskritai neturiu įvertinti.
Jeigu paklaustumėt manęs, kaip šitą etapą visi atsimins, tai pasakyčiau, kad niekaip!“
Piktas Urugvajaus strategas taip pat paaiškino sprendimą per rungtynių pertrauką pakeisti Urugvajaus rinktinės vartų sargą Fernando Muslera.
„Tai nebuvo mano sprendimas, tai buvo Musleros sprendimas. Jis norėjo palikti aikštę“, – apie veteraną kalbėjo M. Bielsa.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
siaip labai keistas tas Bielsa,sunkus charakteris .Dar ir komandoje atmosfera tarp jo ir zaideju itempta.Taigi nieko keisto ,kad urugvajus vyks namo po grupiu
Muslera visą čempionatą jiems nuskandino reikėjo save jau po arabų mačo išsiimti.
siaip labai keistas tas Bielsa,sunkus charakteris .Dar ir komandoje atmosfera tarp jo ir zaideju itempta.Taigi nieko keisto ,kad urugvajus vyks namo po grupiu
Muslera visą čempionatą jiems nuskandino reikėjo save jau po arabų mačo išsiimti.
Muslera visą čempionatą jiems nuskandino reikėjo save jau po arabų mačo išsiimti.
siaip labai keistas tas Bielsa,sunkus charakteris .Dar ir komandoje atmosfera tarp jo ir zaideju itempta.Taigi nieko keisto ,kad urugvajus vyks namo po grupiu
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą