Irano rinktinės lyderis M. Taremi metė akmenį į FIFA daržą: „Infantino bandė raminti situaciją, tačiau niekas nepasikeitė“ © Stop kadras

Irano rinktinės lyderis bei veteranas Mehdi Taremi toliau neša žinutę visame pasaulio čempionate dėl FIFA kompetencijos trūkumo bei sudėtingos situacijos šios šalies žaidėjams.

Buvęs „Inter“ ir „Porto“ puolėjas išskyrė situaciją, kai FIFA prezidentas Giannis Infantino bandė raminti Iraną dėl situacijos, kurį galiausiai net nepasikeitė/

M. Taremi sakė: „FIFA turėtų sugebėti išspręsti kiekvieną problemą čia, tačiau, deja, jie to padaryti nesugeba..

Buvo momentas čempionato pradžioje, kai Giannis Infantino (FIFA prezidentas) atėjo į mūsų rūbinę po rungtynių su Naująja Zelandija ir bandė raminti situaciją, sakydamas, kad tai tik pačios pradžios problemos.. tačiau dabar jau yra pasibaigęs grupių etapas, o mes vis tiek šalia savęs neturime savo logistikos atstovų.

Kaip įmanoma taip padaryti, jog kiekvieną kartą turime į JAV atskristi iš Tichuanos?“, – retorinį klausimą uždavė Irano kapitonas.

Iran captain Mehdi Taremi: “Mr Infantino came to our changing room after the first game against NZ and said, ‘It’s just the beginning..’ but the group stage finishes tomorrow. We don’t have our logistic people here, they don’t have a visa. How is it possible we always have to travel from Tijuana?“
by u/Sparky-moon in soccer

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Llaurynas (IP: 3ae92eef3)

    Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA

    • 8
  • Baryga (IP: c221a635a)

    Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą

    • 1
  • Sazine (IP: 5962e31b0)

    Jeigu tai vyktu Rusijoje visi piltu suda sakytu teroristai pazeidziamos teises ir t.t bet kai tai daro Amerikonai visiem gyliai pajibat soka pagal ju dudele, nenustebciau jeigu dar sakytu kad su bucais zaist negalima Iranui..

    • 0
  • Sazine (IP: 5962e31b0)

    Jeigu tai vyktu Rusijoje visi piltu suda sakytu teroristai pazeidziamos teises ir t.t bet kai tai daro Amerikonai visiem gyliai pajibat soka pagal ju dudele, nenustebciau jeigu dar sakytu kad su bucais zaist negalima Iranui..

    • 0
  • Llaurynas (IP: 3ae92eef3)

    Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA

    • 8
  • Baryga (IP: c221a635a)

    Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą

    • 1
  • Baryga (IP: c221a635a)

    Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą

    • 1
  • Llaurynas (IP: 3ae92eef3)

    Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA

    • 8
  • Sazine (IP: 5962e31b0)

    Jeigu tai vyktu Rusijoje visi piltu suda sakytu teroristai pazeidziamos teises ir t.t bet kai tai daro Amerikonai visiem gyliai pajibat soka pagal ju dudele, nenustebciau jeigu dar sakytu kad su bucais zaist negalima Iranui..

    • 0