Goncalo Ramosas surado naują klubą.
Skelbiama, kad „AC Milan“ ir PSG rado susitarimą dėl 25-erių centro puolėjo įsigijimo.
„AC Milan“ sumokės 74 milijonus eurų, įskaitant bonusus.
Per pastaruosius tris sezonus „Ligue 1“ pirmenybėse G. Ramosas pelnė 27 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jis nebūdavo startinis komandos žaidėjas, kadangi Luisas Enrique labiau pasitikėdavo kitais puolėjais.
Prieš 3 metus PSG puolėją iš „Benficos“ įsigijo už 65 milijonus eurų.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.
Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės
Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA
Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą