"Man Utd" ekipa tapo pasaulio klubų čempionato nugalėtoja © Eurofootball.lt
FIFA surengtame pasaulio klubų čempionate Japonijoje, šiemet triumfavo stipriausia europos ekipa "Man Utd", kuri finale tik 1-0 įveikė "LDU de Quito" klubą iš Ekvadoro.

Yokohama stadione vykęs mačas klostėsi atkakliai. Tačiau nors pirmame kėlinyje abi komandos žaidė aktyviai, įvarčių žiūrovai taip ir neišvydo.

Tuo tarpu 49 minutę "Man Utd" situacija komplikavosi, kai iš aikštės už pražangą prieš varžovą buvo išvytas gynėjas Nemanja Vidičius. Vis tik tai anglams nesutrukdė ir 73 minutę po Cristiano Ronaldo perdavimo, įvartį pelnė puolėjas Wayne'as Rooney.

Tai ir buvo vienintelis mačo tikslus smūgis, kuris atnešė "Man Utd" ekipai Pasaulio klubų čempionato nugalėtojų taurę.

Tuo tarpu rungtynėse dėl trečios vietos, pajėgesnis buvo "Gamba Osaka" klubas iš Japonijos, kuris 1-0 įveikė "Pachuca" iš Meksikos.

Finalas:

"LDU de Quito" 0 - 1 "Man Utd"
73' [0 - 1] Wayne Rooney

49' iš aikštės išvytas Nemanja Vidic ("Man Utd")

Mačas dėl 3-ios vietos:

"Pachuca" 0 - 1 "Gamba Osaka"
29' [0 - 1] M. Yamazaki

90' iš aikštės išvytas T. Futagawa ("Gamba Osaka")