"Milan" ekipos gretas papildė du jauni futbolininkai © Eurofootball.lt
Ekipos oficialus internetinis tinklapis paskelbė, kad klubas įsigijo du jaunus puolėjus iš "Treviso" ekipos. 18 metų Gianmarco Zigoni priklausys "Milan" komandai, o teises į 17 metų Giacomo Berettą daugkartiniai Italijos čempionai dalinsis su "Albinoleffe" klubu, kuris rungtyniauja "Seria B" čempionate. "Milan" klubas taip pat paskelbė, kad ekipą palieka du žaidėjai - gynėjas Luca Antonelli parduotas į "Parma", o puolėjas Pierre Aubameyangas išnuomotas į "Lille".
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...