"Barcelona" vadovas: mes niekada nemokėtume tiek, kiek "Chelsea" už Torresą © Eurofootball.lt
Klubo vadovai buvo šokiruoti sužinoję, kad Londono už Fernando Torresą sutiko pakloti beveik 59 milijonus eurų. Anot futbolo direktoriaus Raulio Sanllehi, katalonai net nesvarstytų galimybės tiek sumokėti. "Buvau šokiruotas sumos, kuri buvo išleista. Ypač žinant, kad dabar sezono vidurys. "Barcelona" to tikrai nedarytų",- sakė Sanllehi. Jis taip pat pripažino, kad "Chelsea" ekipa sustiprėjo, o "Liverpool", pardavusi ispaną, susilpnėjo. "Be abejo, pridėtinę vertę šiam sandoriui teikė faktas, kad sustiprindamas savo sudėtį "Chelsea" susilpnino varžovą",- tvirtino jis. Pažymėtina, kad prieš pusantrų metų "Barcelona" už Zlataną Ibrahimovičių paklojo 46 milijonus eurų bei atidavė puolėją Samuelį Eto'o.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...