Van Bommelis su ašaromis akyse palieka "Milan" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Markas van Bommelis palieka klubą ir grįžta į Eindhoveno. 35 metų futbolininkas Italijos ekipos gretas papildė 2011 metų pradžioje, tačiau po šio sezono nusprendė grįžti į Nyderlandus dėl šeimyninių priežasčių. Su ašaromis akyse veteranas "Milan" televizijos žurnalistams sakė: "Turiu gerbti savo šeimos norus. Turiu grįžti į Nyderlandus. Rungtyniausiu dar metus ar dvejus, o tuomet norėčiau tapti treneriu." Van Bommelis tapo jau ketvirtuoju patyrusiu "Milan" futbolininku, paliekančiu komandą. Prieš keletą dienų tokius pat sprendimus priėmė Alessandro Nesta, Gennaro Gattuso ir Filippo Inzaghi. Šį sezoną Italijos čempionate olandas sužaidė 25 mačus, iš kurių 22 pradėjo startinėje sudėtyje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...