"Sunderland" ekipą papildys trys futbolininkai © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje rungtyniaujantį "Sunderland" klubą papildys trys nauji futbolininkai. Po ne itin sėkmingo sezono naujasis ekipos strategas Paolo Di Canio sieks pertvarkyti komandos sudėtį, todėl pradėjo aktyvius veiksmus futbolininkų rinkoje. "Sunderland" marškinėlius apsivilks "Lazio" gynėjas Modibo Diakite, "Maritimo" ekipoje rungtyniavęs Valentinas Roberge ir "Basel" saugas Cabralis. Komanda sezoną baigė 17-oje turnyrinės lentelės pozicijoje – tik per žingsnį nuo iškritimo iš Anglijos "Premier" lygos.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...