"Žalgiris" atsisveikina su puolėju Gercu © Eurofootball.lt
Vilniaus miesto futbolo draugija "Žalgiris" atsisveikina su puolėju iš Kroatijos Vedranu Gercu. Žaliai baltų gretose nuo sezono pradžios rungtyniavęs 27-erių metų futbolininkas per Lietuvoje praleistą pusmetį sužaidė 17 mačų. Tris susitikimus pagrindinėje sudėtyje pradėjęs kroatas įmušė 6 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. V. Gercas antradienį atsisveikins su komanda, išskrendančia į Lenkijoje vyksiančias UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su Poznanės "Lech" klubu. Žalgiriečiai dėkoja futbolininkui už ekipoje praleistą laiką ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...