"Osasuna" atleido trenerį J.Mendilibarą © Eurofootball.lt
Pamplonos "Osasuna" atleido savo vyriausiąjį komandos trenerį Josę Luisą Mendilibarą. Šį rytą klubo prezidentas surengė spaudos konferenciją, kurioje oficialiai pranešė apie šį sprendimą ir tikino, jog "Osasuna" reikia permainų. Šį sezoną Ispanijos "Primera" čempionate Pamplonos miesto ekipa nesugebėjo iškovoti nei vienos pergalės, o sužaidė tris. J.Mendilibaras į "Osasuna" atvyko 2011 metais, tačiau nieko ypatingo nenuveikė ir praėjusį sezoną vos neiškrito iš stipriausios Ispanijos lygos.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...