Meksika diskvalifikavo du žaidėjus © Eurofootball.lt
Meksikos futbolo federacija pirmadienį pranešė, jog už draudžiamų preparatų vartojimą metams diskvalifikavo nacionalinės futbolo rinktinės gynėjus Aaroną Galindo bei Salvadorą Carmoną . Gynėjai dar Konfederacijų taurės metu buvo pašalinti iš Meksikos rinktinės. Nors tuomet pašalinimo priežastimi buvo įvardintas drausmės nesilaikymas, vėliau paaiškėjo, kad žaidėjai vartojo draudžiamo preparato nandrolono atmainą. Bausmė įsigaliojo nuo pirmadienio ir veiks visose Meksikos federacijos kontroliuojamose varžybose.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...