“Arsenal” sutriuškino „Leeds United“ © Eurofootball.lt
Aglijos čempionato lyderė Londono "%c00041" komanda iškovojo triuškinančią pergalę 5-0 prieš krizę išgyvenančius ir dėl išlikimo kovojančius "Leeds United" futbolininkus. Šiose rungtynėse net keturis įvarčius pelnė Londono klubo žvaigždė %p01549.

"Kanonierių" pirmasis įvartis buvo įmuštas jau 6-tą minutę po puikaus Denniso Bergkampo (%p01426) perdavimo Robertui Piresui (%p01550).

Po šio įvarčio "Leeds" net nemanė pasiduoti ir pradėjo spausti priešininkus, tačiau “Arsenal” tik padvigubino skirtumą - 27-tą minutę Gilberto Silva (%p01620) perdavė kamuolį Thierry Henry, kuriam teliko pasiųsti kamuolį į tinklą.

"Leeds" reikalai dar pablogėjo 33-ią minutę, kada Thierry Henry nubaudė priešininkus 11-os metrų baudiniu ir padidino persvarą iki 3-0.

Prasidėjus antrąjam keliniui "Arsenal" ir toliau atakavo. Gilberto puikiai perdavė kamuolį Thierry Henry prie vidurio linijos ir jis apėjęs Paulą Robinsoną (%p02174) padidino savo sąskaitą dar vienu įvarčiu.

Iškart po to Wiltordas (%p01621) turėjo šansą padidint persvarą iki 5-0, tačiau smūgis buvo netikslus. Visgi Henry manė, kad 4-0 permažai. Gavęs perdavimą prie vidurio apsivaręs tris "Leeds" gynėjus pasiuntė kamuolį pro sutrikusį Robinsoną į tinklą.

Esant saugiam rezultatui "Arsenal" treneris Arsenas Wengeras atliko kelis taktinius keitimus: Gilberto į Edu, taip pat Pires ir Bergkamp į Jose Reyes ir Ray Parlour.

Prieš pabaigą “Arsenal” keli žaidėjai galėjo padidint persvarą, bet rungtynės baigėsi 5-0.

6’ Robert Pires (1 – 0)
27’ Thierry Henry (2 – 0)
33’ Thierry Henry iš 11-os metrų (3 – 0)
50’ Thierry Henry (4 – 0)
67’ Thierry Henry (5 – 0)