"Sochaux" iškovojo lygos taurę © Eurofootball.lt
Vakar vyko Prancūzijos Lygos Taurės turnyro finalas, kuriame po dramatiškos 11 metrų baudinių serijos pergalę šventė "Sochaux" futbolininkai, įveikę "Nantes" ekipą.

Verta pažymėti, jog "Sochaux" tai buvo pirmasis trofėjus po 66 metų pertraukos, kai 1938-aisiais šis klubas iškovojo Prancūzijos čempionų titulą. Pergalė šiame turnyre "Sochaux" taip pat suteikia teisę žaisti kito sezono UEFA Taurės turnyre.

Abi ekipos demonstravo atakuojantį futbolą ir didelį norą nugalėti. Abu rungtynių įvarčius skyrė tik 5 minutės. Pirmieji į priekį 13-ąją minutę išsiveržė "Nantes", kai po puikaus Frederico Da Rochos perdavimo "Sochaux" vartininkui Teddy Richertui (%p00586) jokių galimybių nepaliko Gregory Pujolis (%p00635).

Tačiau "Sochaux" po praleisto įvarčio nesutriko ir jau po 5 minučių išlygino rezultatą. Tai atliko Sylvainas Monsoreau , išėjęs 1 prieš 1 su "Nantes" vartininku Mickaeliu Landreau (%p00613) ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Po to abi ekipos turėjo galimybių įmušti įvartį bei taip iškovoti pergalę ir tik stebuklingas "Sochaux" vartininko Richerto žaidimas neleido Fredericui Da Rochai jau per pratesimą įmušti lemiamo įvarčio.

Tačiau nei viena nei kita ekipa to nepadarė, tad viską lėmė 11 metrų baudinių serija, kur stipresnius nervus pademonstravo ir pergalę 5-4 iškovojo "Sochaux" futbolininkai.

"%c00066" 1-1 "%c00065" (po 11 metrų baudinių serijos 4-5)
13' %p00633 (1-0)
18' %p00587 (1-1)