Albertas Ortega išnuomotas į "Man City" © Eurofootball.lt
Ispanų ekipa pranešė, jog anglų ekipai iki šių metų sezono pabaigos išnuomavo ispanų saugą Albertą Riera Ortegą . Nors Mančesterio ekipos vadovas Stiuartas Pearce`as šiandien, t.y. antradienį, netgi vengė patvirtinti susidomėjimą šiuo žaidėju, tačiau ispanų ekipa apie šį sandorį pranešė oficialiai. Ispanų ekipos teigimu, žaisdamas Mančesterio ekipoje Ortega įgaus daugiau žaidybinės patirties bei apskritai praleis daugiau laiko aikštėje, nei taip buvo Barselonos ekipoje. "Espanyol" neatmeta galimybės, jog po šio sezono Ortega vėl grįš į Ispaniją.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...