"Real Madrid" - "Barcelona" 1 - 2: tiesioginiai komentarai iš rungtynių © Eurofootball.lt
Baigėsi labai įdomios Ispanijos čempionato ("La Liga") rungtynės tarp "Real Madrid" ir "Barcelona" ekipų. Mače kuris vadinamas "El Clasico" pergalę rezultatu 2-1 iškovojo Katalonijos futbolininkai.

Eurofootball.lt portalas pateikė jums tiesioginius komentarus.

Tiesioginiai komentarai:

1' Rungtynės prasideda!
2' Beckhamas kelia kampinį..."Barcelona" atmuša.
9' Kamuolį baudos aikštelėje gauna Solaris.. Puyol griauną jį! Teisėjas tyli.
10' Xavi smūgis iš 25 metrų... Šalia virpsto!
12' Perdavimas Saviolai. Casillas laiku išbėgo.
13' Zidanas kelia kamuolį į baudos aikštelę. Bravo galva smūgiuotas kamuolys prasskrieja virš vartų.
17' Carlos nepataiko i kamuolį... Kampinis prie "Real" vartų.
19' Salgado pargriauna Ronaldinho šalia baudos aikštelės prieigų. Pavojinga!
20' Ronaldinho smūgiuotas kamuolys pataiko į "Real Madrid" futbolininką. Kampinis.
22' "Real" ginasi...
24' Beckhamo pavojingas smūgis! Pro šalį...
27' Beckhamas laisvas! Bando smūgiuoti iš 20 metrų. Nepataiko į kamuolį...
29' Ronaldinho laisvas!!! Jo smūgiuotą kamuolį vos "ištraukia" Casillas! Kokia proga... Visas Santiago Bernabeu stadionas nuščiuvo.
30' Salgado...Figo..Solari! Puyol išneša kamuolį.
34' Helguerai kamuolys pataikė į ranką? Teisėjas nieko nematė.
36' Zidane su kamuoliu...smūgis! Valdes ištraukia!! Raul smūgiuoja! Dar vienas fantastiškas Valdes atlaikymas!! Kamuolys atšoka Carlosui!! Jis turi įmušti!! NE!! Kamuolys pataiko Puyoliui, stovinčiam ant vartų linijos, į galvą! Koks išsigelbėjimas!!!
37' Figo! Smūgis! Prie pat virpsto!
38' Figo gauna geltona kortelę
42' "Barcelona" vartų šturmas tęsiasi.
45' Pirmo kėlinio pabaiga.

46' Prasideda antras kėlinys.
47' Solario smūgis. Valdes lengvai pagauna kamuolį.
48' Roberto Carloso smūgis kaip iš patrankos! Puiki Valdes reakcija!
50' "Barcelona" atakos tampa retenybė...
52' Zidane išeina vienas prieš vieną! Smūgis! Nėra! Valdes puikiai žaidžia!
53' Solari... Smūgis į patį kamputį.. KAMUOLYS TINKLE! ĮVARTIS!!!!!!!!!!! SOLARIS!!!!!!!! 1-0!!!!!
54' "Barcelona" keičia futbolininkus: Kluivertas ir Luis Enrique vietoje Saviolos ir Overmarso.
57' Kur dingo "Real Madrid" ginyba? Kluivertas turi puikų šansą! ĮVARTIS!!!!!!!!!!! KLUIVERT!!!!! 1-1!!
59' Cambiasso gauna geltoną kortelę.
63' Nepakartojamos rungtynės. Tiek progų... Valdesas ir Casillas puikios formos...
66' Figo prasiveržimas. Kampinis.
69' Figo prasižengia prieš Puyolį. Figo išvaromas iš aikštės!! ANTRA GELTONA KORTELĖ!!
71' Kluiverto smūgis. Casillas savo vietoje!
73' "Real" dešimtyje, bet dar nepraranda inciatyvos...
74' Carlosas blokuoja Kluiverto smūgį...
76' Ronaldinho apeina tris gynėjus!!!!! SKERSUOJA KLUIVERTUI!! KLUIVERTO SMŪGIS IŠ 4 METRŲ GALVA VIRŠ VARTŲ!! Kokia proga...
78' Davidso perdavimas Kluivertui į kraštą. SMŪGIS! NUOSTABUS CASILLASO ŽAIDIMAS!
80' Solaris geltona.
81' Panašu, kad Puyolis gavo traumą...
83' Keitimai: Motta keičia Puyolį, Nunezas keičia Solarį.
85' Xavi smūgiuoja.. kamuolys lekia į vartus! Bravo dar bando jį "ištraukti"! NEPAVYKSTA! ĮVARTIS!!!!!!!!!!! XAVI!!!!!!!! 1-2!!!!
86' Helguera gauna geltoną už protestavimą.
90' Pridedamos trys minutės.
92' Iš Bernabeu pradeda skirstytis žiūrovai...
93' Viskas! "Barcelona" - "Real Madrid" 2-1!! Madrido košmarai tęsiasi.

Gerbiami lankytojai, ačiū, kad šį puikų futbolo vakarą buvote su mumis. Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie šiuos tiesioginius komentarus.
Ir toliau sekite Eurofootball.lt naujienas...