"Celta" - "Barcelona". Tiesioginiai antro kėlinio komentarai © Eurofootball.lt
Eurofootball.lt dėl tam tikrų nesklandumų negalėjo pateikti lankytojams tiesioginių komentarų nuo pat rungtynių pradžios, tačiau atsižvelgdami į lankytojų pageidavimus, pateiksime jums tiesioginius antro kėlinio komentarus.

Šiame 36-ojo Ispanijos čempionato ("La Liga") turo mače, dėl išlikimo lygoje kovojanti "Celta" priima įspūdingą formą demonstruojančius "Barcelona" futbolininkus.

%c00020 1 - 0 %c00006
43' [1 - 0] %p01232

Aš, Artūras Salda, dėkoju visiems, kartu stebėjusiems šias rungtynes, ir kviečiu už poros minučių kartu stebėti rungtynes tarp "Real" ir "Mallorca" vienuolikių.

90+3' Teisėjas švilpia rungtynių pabaigą. Euforija matoma Celtos žaidėjų veiduose - jiems ši pergalė yra tarsi šviežio oro gūsis. Jie dar neprarado vilčių išlikti La Ligoje ir kitamet.

90+3' Šeimininkai toli gražu nėra užsidarę gynyboje ir vis pavojingai prasiveržia link Barcos vartų. Tuo tarpu transliacijos režisierius pakartoja labai išraiškingą momentą - Rijkaardas numoja ranka ir nusisuka nuo aikštės.

90+2' Celtos treneris vis žvilgčioja į laikrodį laukdamas teisėjo švilpuko.

90+1' Teisėjas prideda tris minutes. Baudos smūgis prie Celtos vartų, tačiau vartininkas numuša kamuolį tolyn nuo vartų.

89' Barca visas jėgas skiria puolimui, tačiau sėkmingai žaidžia Celtos gynėjai.

88' Giovanella guli ant žemės. Jis griuvo kovoje su Gabri.

87' Dar vienas keitimas aikštėje. Vietoj puikiai žaidusio Mostovojaus aikštėje pasirodys Gustavo Lopezas. Jis taip pat perėmė kapitono raištį iš aikštę palikusio ruso.

86' Pagal progas įmušti įvarčius celta pirmauja 6-4.

85' Transliacijos režisierius rodo rūstų Barcelona trenerio veidą. Tuo tarpu Barca vos neišlygina. Saviola perkelia kamuolį per Celtos vartininką, ir į laisvus vartus skriejantį kamuolį galva išmuša Juanfranas.

84' Edu lieka visiškai laisvas kairiajame krašte, tačiau pamatęs, kad prie vartų nieko nėra, jis pristabdė ataką.

82' Celta kelia, tačiau kamuolys vėl lekia už vartų. Dar vienas kampinis. Galva smūgiuotą kamuolį puikiai "ištraukia" Valdesas.

82' Mostovojus puikiai skersuoja kamuolį iš kairiojo krašto, tačiau Barcai pavyksta išmušti kamuolį už vartų. Kampinis.

81' Aikštę palieka Xavi. Vietoj jo pasirodo Luisas Enrique. Vėl vietoj gynybinio plano žaidėjo aikštėje pasirodo labiau atakuojantis saugas.

80' Po šio epizodo kamuolys yra šeimininkų aikštės pusėje, tačiau Barcai niekaip nepavyksta rasti kelio link vartų.

79' Puikiai tarpusavyje priešininkų baudos aikštelėje susižaidžia Kluivertas ir Saviola, tačiau pastarasis per toli nuo savęs atleidžia kamuolį ir Celtos gynėjas muša kamuolį į užribį.

78' Van Bronckhorstas įspūdingai smūgiuoja iš maždžaug 25-ių metrų. Atrodytų paprastas smūgis, tačiau jis smūgiavo iš kairiojo baudos aikštelės krašto ir labai aštriu kampu. Puikią reakciją demonstruoja Cavallero.

77' Celta spaudžia varžovus prie savo vartų ir gynėjai yra nuolat priversti perduoti kamuolį Valdesui.

76' Su kamuoliu Davidsas. Tolimas perdavimas į priekį, tačiau Kluivertas kamuolio nepasiekia ir šis išlekia į užribį. Keitimas Celtos gretose. Vietoj Oubinos aikštėje Jose Ignacio.

75' Dabar jau Davidsas griauna savo varžovą, bet teisėjo švilpukas tyli.

74' Teisėjas už Saviolos prilaikymą ranka skiria geltoną kortelę Juanfranui.

72' Pavojinga situacija prie katalonų vartų.

70' Nors Olegueras brazilui Edu koją kyštelėjo dar ne baudos aikštelės ribose, tačiau į ją bėgęs Edu griuvo jau baudos aikštelėje. Bet kokiu atveju, teisėjas stovėjo vos už penkių metrų nuo įvykių vietos ir aiškiai viską matė.

69' Luccinas smūgiuos. Smūgis!! Valdes liečia kamuolį ir šis atsitrenkia į virbstą. Kokią progą padvigubinti rezultatą turėjo Celta.

69' Edu griaunamas Barcos baudos aikštelėje ir skiriamas vienuolikos metrų baudinys!!!

68' Savo Miloševičius palieka aikštę. Jį keičia Iličius.

67' Kluivertas jau aikštėje. Jis keičia Reizigerį. Puolėjas vietoj gynėjo.

65' Kluivertas tebelaukia progos išbėgti į aikštę. Celta perima kamuolį, Edu puikiai apgauna gynėja ir perduoda kamuolį, kuris atitenka Milošečvičiui, kuriam nepavyksta smūgiuoti į vartus.

63' Milosevičius atsiduria nuošalėje.

62' Viena po kitos vyksta atakos prie šeimininkų vartų, tačiau galiausiai Gabri nesuvaldo kamuolio ir šis lekia į užribį.

61' Milosevičiui pritrūksta labai mažai, kad pagautų vartininko perdavimą ir atsidurtų vienas prieš vartininką, tačiau vienas iš gynėjų sugeba išmušti kamuolį.

60' Aikštėje greitai pasirodys Kluivertas. Jau apšilęs jis laukia galimybės įbėgti į aikštę.

58' Kamuolį vartininkui per stipriai perduoda vienas iš Barcos gynėjų ir vartininkas jo nepagauna. Turėtų būti keliamas kampinis, tačiau teisėjas kažkodėl švilpia nuošalę.

56' Baudos smūgis prie svečių vartų. Sumaištis baudos aiktelėje, tačiau kamuolį vistik išmušė Barcos gynėjai.

54' Tolimą perdavimą atlieka Barcelona. Saviola vienas bėga link kamuolio, tačiau už baudos aikštelės ribų išbėgęs vartininkas galva numuša aukštą kamuolį.

53' Kontraatakuoja svečiai, tačiau greitai ataką pristabdo. Vėl kamuolys perduodamas gynėjams, kurie perduoda kamuolį laisvesniems esantiems saugams. Netaiklus perdavimas ir Celta vėl su kamuoliu.

52' Spaudžiama Barcelona perduoda kamuolį Valdesui, kuris smūgiuoja labai netaikliai - kamuolys lekia už aikštės ribų.

51' Prie šeimininkų baudos aikštelės guli žaidėjas. Juanfranas nukentėjo kovoje su Ronaldinho, tačiau stadione esantys medikai pastato ispaną ant kojų.

48' Celta laiko kamuolį aikštės viduryje. Staigus perdavimas į kairįjį kraštą, Mostovojus skersuoja kamuolį, tačiau smūgiuotas kamuolys lekia tolokai nuo vartų.

47' Pirma pavojinga situacija prie Celtos vartų - po kampinio Ronaldinha smūgiuoja galva, tačiau netaikliai.

46' Prasidėjo antrasis rungtynių kėlinys.

45+2' Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą.

43' ĮVARTIS!!! Skersuojamas kamuolys iš dešinio krašto, ir komandos draugo sustabdytą kamuolį taikliai į kairįjį vartų kampą smūgiuoja Edu. Atrodo, kad smūgiuotas kamuolys kiek pakeitė skridimo trajektoriją atsitrenkęs į vieno iš "Barcelona" žaidėjų koją. Tai buvo trečiasis Edu įvartis šiame sezone.