Pasaulio čempionato atrankos Pietų Amerikos zonoje © Eurofootball.lt
Sužaistos šeštos 2006 metų Pasaulio čempionato atrankos Pietų Amerikos zonos rungtynės. Pasaulio čempionė Brazilija 3-1 įveikė savo pagrindinę varžovę Argentiną ir pakilo į pirmąją vietą. Po pergalės prieš Venesuelą, Čilė turi 10 taškų ir susilygino su Paragvajumi, kuris pralaimėjo Bolivijai.

Brazilija - Argentina 3 - 1
16', 68', 90' Ronaldo visus iš 11m. [1 - 0, 2 - 0, 3 - 1]
80' Juan Pablo Sorin [2 - 1]

Be jokios abejonės tai buvo didžiausios rungtynės Pietų Amerikoje šiais metais. Dvi stipriausios komandos ir pagrindinės priešininkės susikovė Belo Horizonte mieste. Brazilijai dėl traumų negalėjo padėti Ronaldinho, Lucio ir Luisao, o Argentina žaidė be saugų Riquelmes, D'Alessandro, Verono, Cambiasso ir Almeydos.

16 minutę Gabrielis Heinze baudos aikštelėje pargriovė Ronaldo ir šis įmušė baudinį. Teisėjas jo neįskaitė ir liepė pakartoti, bet Ronaldo vėl mušė tiksliai. Vėliau Argentina išlygino po kampinio, bet įvartis taip pat buvo neįskaitytas, nes kamuolys išėjo už aikštės ribų. 68 minutę Ronaldo vėl buvo pargriautas ir 11m. baudiniu padidino Brazilijos persvarą. Po dvylikos minučių Argentina sušvelnino skirtumą, kai Crespo smūgį atšokusį nuo virpsto pakartojo Sorinas. Mačo pabaigoje Ronaldo trečią kartą uždirbo baudinį ir trečią kartą pasižymėjo nuo 11m. žymos.

Venesuela - Čilė 0 - 1
84' Mauricio Pinilla

Bolivija - Paragvajus 2 - 1
10' Luis Cristaldo [1 - 0]
33' Jose Cardozo [1 - 1]
72' Roger Suarez [2 - 1]

Urugvajus - Peru 1 - 3
12' Nolberto Solano [0 - 1]
19' Claudio Pizarro [0 - 2]
61' Jefferson Farfan [0 - 3]
73' Diego Forlan [1 - 3]

Ekvadoras - Kolumbija 2 - 1
3' Augustin Delgado [1 - 0]
56' Frankie Oviedo [1 - 1]
66' Franklin Salas [2 - 1]