Prancūzija įveikė lenkus ir prasibrovė į PČ ketvirtfinalį © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynėse Prancūzija rezultatu 3:1 įveikė Lenkijos futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 44 minutę. Po Kyliano Mbappe perdavimo pasižymėjo Olivieris Giroud. Šis 52-asis jo įvartis vilkint nacionalinės rinktinės marškinėlius puolėją pavertė rezultatyviausiu visų laikų Prancūzijos rinktinės žaidėju. Prieš tai rekordas priklausė legendiniam legendiniam žaidėjui Thierry Henry.

Antrąjį įvartį prancūzai pelnė 74 minutę. Po greitos kontraatakos pasižymėjo galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą kamuolį pasiuntęs Kylianas Mbappe.

Mbappe šiame susitikime galutinį tašką padėjo 90+1 minutę. Puolėjas dar vienu fantastišku šūviu nuginklavo oponentų vartininką Wojciechą Szczesny ir pelnė jau penktąjį savo įvartį šiame pasaulio čempionate.

Lenkija gavo progą įmušti „garbės įvartį“ nuo 11 metrų žymos. 90+8 minutę Robertas Lewandowskis pakartotinu bandymu realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 3:1.

Ketvirtfinalyje Didiero Deshampso auklėtiniai ginklus surems su Senegalo - Anglijos poros nugalėtoju.