Drake'as pralaimėjo itin brangias pasaulio čempionato finalo lažybas © Reuters nuotr.

Vienas populiariausių pasaulio reperių Drake'as pralaimėjo itin brangias futbolo lažybas.

Prieš finalą Drake'as paviešino savo statymą, kuriame buvo 1 mln. dolerių pastatyta už Argentinos rinktinės pergalę pasaulio čempionato finale per pagrindinį laiką.

Nepaisant 2:0 pranašumo dar 75-ąją rungtynių minutę, argentiniečiams nepavyko laimėti per pagrindinį laiką, kadangi grįžusi Prancūziją su K. Mbappe priešakyje išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Futbolo užkulisiuose ganėtinai plačiai yra žinomas „Drake'o prakeiksmas“, kadangi kurią komandą šis reperis nusprendžia palaikyti, tai komandai artimiausios rungtynės dažniausiai baigiasi nepalankiu rezultatu.

Visgi Argentina iš vienos pusės šį prakeiksmą nutraukė.