Trečiose kontrolinėse rungtynėse Turkijoje „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su Ukrainos klubu „Oleksandrija“.

„Žalgirio“ starto sudėtyje po paskutinių kontrolinių rungtynių įvyko septyni pasikeitimai. Komandoje debiutavo gynėjas Nassimas Hnidas, pirmą kartą šiemet žaidė Oliveris Buffas.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo ukrainiečiai, 7 minutę po varžovų smūgio galva baudos aikštelėje kamuolį atmušė vartininkas Edvinas Gertmonas.

Žalgiriečiai kėlinio viduryje įsižaidė ir vis dažniau lankėsi prie varžovų vartų bet itin pavojingų progų nesukūrė.

35 min. E. Gertmonui teko atmušti varžovų smūgį iš dešinio krašto.

Po pertraukos žalgiriečiai atliko devynis keitimus sudėtyje, aikštėje pirmą kartą pasirodė ir naujokas Stipe Vučuras.

Abiejų komandų atakoms antrajame kėlinyje trūko tikslumo.

57 min. Nauriui Petkevičiui pavyko pabėgus nuo gynėjų pasiųsti kamuolį į vartus, bet buvo užfiksuota nuošalė.

Arčiausiai tikslo varžovai buvo 86 minutę, tačiau baudos aikštelėje iš 10 metrų smūgiavo šalia vartų.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais šeštadenį su Šiaurės Makedonijos atstovais „Škupi“.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Petar Mamič (46 min. Joel Bopesu), Dimaš Kašken (46 min. Stipe Vučur), Nassim Hnid (46 min. Kipras Kažukolovas), Mario Pavelič, Yukiyoshi Karashima (46 min. Nicolas Gorobsov), Paulius Golubickas (46 min. Ovidijus Verbickas), Oliver Buff (46 min. Fabien Ourega), Billal Sebaihi (46 min. Gustas Jarusevičius), Donatas Kazlauskas (46 min. Romualdas Jansonas (79 min. Mathias Oyewusi)), Meinardas Mikulėnas (46 min. Nauris Petkevičius)