Vargo turėjęs „Man United“ mačo pabaigoje palaužė „Leeds“ futbolininkus © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ išvykoje pasiekė darbinę pergalę rezultatu 2:0 palauždami „Leeds“ ekipą.

Beveik viso mačo metu aikštėje buvo daug kovos ir kieto žaidimo. Komandoms atakas sekėsi kurti sunkiai, o iki pirmojo įvarčio galima buvo teigti, jog šiokią tokią iniciatyvą turėjo „Leeds“ futbolininkai.

Visgi „raudonieji velniai“ sugebėjo išsiveržti į priekį rungtynėms einant į pabaigą. 80 minutę minutę smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė Marcusas Rashfordas.

Vos už 5 minučių visus klausimus šiame mače išsprendė po keitimo pasirodęs Alejandro Garnacho, kuris puikiu smūgiu nuo virpsto pelnė antrąjį „United“ įvartį.

Po šių rungtynių Eriko ten Hago auklėtiniai kuriam laikui kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, tašku lenkdami „Man City“ futbolininkus. Tiesa, „miestiečiai“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.