Bundeslyga: „Bayern“ patyrė pralaimėjimą išvykoje, „RB Leipzig“ sutriuškino „Wolfsburg“ © Reuters nuotr.

Miuncheno „Bayern“ rizikuoja prarasti lyderio pozicijas Bundeslygoje po dar vieno suklupimo.

Juliano Nagelsmanno auklėtiniai išvykoje 2:3 pralaimėjo Menchengladbacho „Borussia“ ekipai.

8-ąją minutę „Bayern“ liko dešimtyje – už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę gavo Dayotas Upamecano. Netrukus „Borussia“ į priekį išvedė Larsas Stindlis.

Prieš kėlinio pabaigą po Alphonso Davieso perdavimo rezultatą išlygino Ericas Maximas Choupo-Motingas.

55-ąją minutę po Jonaso Hofmanno įvarčio Menchengladbacho ekipa vėl persvėrė rezultatą savo naudai. 84-ąją minutę persvarą padvigubino Marcusas Thuramas.

Per pridėtą laiką paguodos įvartį pelnė „Bayern“ talentas Mathysas Telas.

Rytoj Berlyno „Union“ turės galimybę pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Wolfsburg“ 0:3 „RB Leipzig“

„Bochum“ 0:2 „Freiburg“

„Stuttgart“ 3:0 „Koln“